Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Autobusa maršruti

I/k «Auto un būve» autobusu maršruti

no 21.06.2018. līdz 31.08.2018

 

Dundaga–Pāce–Dundaga (6009)

Kursē pirmdienās, trešdienās un piektdienās

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓8:25

↓15:45

Mazā skola

15:48

Pāce

8:35

16:00

Jaunķeģi

8:37

16:02

Kaziņas

8:40

16:05

Jaunķeģi

8:43

16:08

Pāce

8:45

16:10

Mazā skola

8:52

Dundaga

8:55

16:20

 

Dundaga–Vīdale–Kaļķi–Dundaga (6008)

Kursē pirmdienās, trešdienās un piektdienās

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓7:10

17:25

Alakste

7:15

17:20

Kaļķi

7:20

17:15

Žagatas

7:25

17:10

Akmeņdārzi

7:30

17:05

Rīgzemes

7:40

16:55

Vīdale

7:45

16:50

Zaķi

7:50

16:45

Mazā skola

7:55

16:40

Dundaga

8:00

↑ 16:30

 

Dundaga–Kolka–Dundaga (6001)

Kursē otrdienās, ceturtdienās un piektdienās

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓6:30

8:25

↓16:10

18:10

Mazā skola

8:23

16:13

Neveja

6:40

8:10

16:25

18:00

Slītere

6:45

8:05

16:30

17:55

Mazirbe

6:55

7:55

16:45

17:45

Pitrags

7:05

7:50

16:55

17:35

Saunags

7:10

7:45

17:00

17:30

Vaide

7:15

7:40

17:05

17:20

Kolka

7:25

↑ 7:30

17:10

↑17:15

 

Dundaga–Žagatas–Dundaga (5997)

Kursē otrdienāsun ceturtdienās

 

Pēcpusdienā

Dundaga

↓14:55

Mazā skola

14:57

Alakste

15:05

Kaļķi

15:15

Žagatas

15:18

Akmeņdārzi

15:21

Žagatas

15:25

Seņķi

15:30

Kaļķi

15:35

Alakste

15:38

Dundaga

15:45

 

Tālruņi uzziņām: 63232318 un 29921595.