Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Autobusa maršruti

I/k «Auto un būve» autobusu maršruti

Dundaga–Mazirbe–Kolka (6001)

Dundaga

  ↓  6.30

↑  8.25

  ↓  16.10

↑  18.10

Mazā skola

neiebrauc

8.15

16.15

neiebrauc

Neveja

6.40

8.10

16.25

18.00

Slītere

6.45

8.05J

16.30

17.55

Mazirbe

6.55

7.55

16.45

17.45

Pitrags

7.05

7.50

16.55

17,35

Saunags

7.10

7.45

17.00

17.30

Vaide

7.15

7.40

17.05

17.25

Kolka

  ↓  7.25

↑  7.30

  ↓  17.10

↑  17.15


Dundaga–Sabdagas (6000)

Dundaga

8.35

15.45

Mazā skola

neiebrauc

15.50

Sabdagas

8.40

16.00

Mazā skola

8.45

neiebrauc

Dundaga

8.50

16.10


Neveja–Oste (5999)

Dundaga

7.50

16.10

Mazā skola

neiebrauc

16.15

Oste

7.55

16.30

Neveja

8.05

16.35

Mazā skola

8.20

neiebrauc

Dundaga

8.25

16.40

 

 

 

 

 


Pāce (6009)

Dundaga

8.30

15.45

Mazā skola

neiebrauc

15.50

Pāce

8.40

16.00

Mazā skola

8.45

neiebrauc

Dundaga

8.50

16.10


Kaļķi (6011)

Dundaga

7.10

↑  18.00

Mazā skola

neiebrauc

neiebrauc

Alakste

7.15

17.55

Piltenes «Dravnieki»

7.25

17.45

Kaļķi

7.30

17.40

Seņķi

7.35

17.35

Kaļķi

7.40

17,30

Alakste

7.45

17.25

Mazā skola

7.48

17.22

Dundaga

7.50

↑  17.20


Tiņģere (5998)

Dundaga

8.00

15.45

Mazā skola

neiebrauc

15.50

Enlņi

8.05

15.55

Dinsberga muzejs

8.08

1,6,00

Plintinj

8.10

16.05

Tiņģere

8.15

16.15

Ptintiņi

8.30

16.20

Dinsberga muzejs

8.35

16.25

Eniņi

8.40

16.30

Mazā skola

8.45

neiebrauc

Dundaga

8.50

16.35


Kaļķi–Žagatas (5997)

Dundaga

14.55

Mazā skola

15.00

Alakste

15.05

Kaļķi

15.15

Žagatas

15.18

Akmeņdārzi

15.21

Žagatas

15.25

Seņķi

15.30

Kaļķi

15.35

Alakste

15.38

Dundaga

15.45


Vīdale–Kaļķi (6008)

Dundaga

  ↓  7.10

↑  17.25

Alakste

7.15

17.20

Kaļķi

7.20

17.15

Žagatas

7.25

17.10

Akmeņdārzi

7.30

17.05

Rīgzemes

7.40

16.55

Vīdale

7.45

16.50

Zaķi

7.50

16.45

Mazā skola

7.55

16.40

Dundaga

  ↓  8.00

↑  16.35