Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Autobusa maršruti

I/k «Auto un būve» autobusu maršruti

no 01.09.2018. līdz 20.06.2019

Kursē pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās.

 

Dundaga–Mazirbe–Kolka (6001)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 6:30

8:25

↓ 16:10

18:10

Mazā skola

8:23

16:13

Neveja

6:40

8:10

16:25

18:00

Slītere

6:45

8:05

16:30

17:55

Mazirbe

6:55

7:55

16:45

17:45

Pitrags

7:05

7:50

16:55

17:35

Saunags

7:10

7:45

17:00

17:30

Vaide

7:15

7:40

17:05

17:20

Kolka

7:25

↑ 7:30

17:10

↑ 17:15

 Vīdale–Kaļķi ( 6008) 

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 7:10

17:25

Alakste

7:15

17:20

Kaļķi

7:20

17:15

Žagatas

7:25

17:10

Akmeņdārzi

7:30

17:05

Rīgzemes

7:40

16:55

Vīdale

7:45

16:50

Zaķi

7:50

16:45

Mazā skola

7:57

16:38

Dundaga

8:00

↑16:35

 Tiņģere (5998)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 8:00

↓ 15:45

Mazā skola

15:47

Eniņi

8:05

15:50

Dinsberga muzejs

8:08

15:53

Plintiņi

8:10

15:55

Tiņģere

8:15

16:00

Plintiņi

8:30

16:15

Dinsberga muzejs

8:35

16:20

Eniņi

8:40

16:25

Mazā skola

8:48

Dundaga

8:50

16:35

 Sabdagas (6000)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓8:35

↓15:45

Mazā skola

15:47

Sabdagas

8:40

16:00

Mazā skola

8:47

Dundaga

8:50

16:10

 Kaļķi (6011)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 7:00

18:00

Alakste

7:05

17:55

Piltene

7:15

17:45

Kaļķi

7:20

17:40

Seņķi

7:25

17:35

Kaļķi

7:30

17:30

Alakste

7:35

17:25

Jaunšķēpiņi

7:42

17:18

Dundaga

7:50

↑ 17:10

 Neveja–Oste (5999)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 7:50

16:45

Mazā skola

Oste

7:55

16:40

Neveja

8:05

16:30

Mazā skola

8:23

16:13

Dundaga

8:25

↑ 16:10

 Pāce (6009) 

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 8:25

↓ 15:45

Mazā skola

15:48

Pāce

8:35

16:00

Jaunķeģi

8:37

16:02

Kaziņas

8:40

16:05

Jaunķeģi

8:43

16:08

Pāce

8:45

16:10

Mazā skola

8:52

Dundaga

8:55

16:20

 Kaļķi–Žagatas (5997)

 

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 14:55

Mazā skola

14:57

Alakste

15:05

Kaļķi

15:15

Žagatas

15:18

Akmeņdārzi

15:21

Žagatas

15:25

Seņķi

15:30

Kaļķi

15:35

Alakste

15:38

Dundaga

15:45

 

 

Tālruņi uzziņām: 63232318 un 29921595.