Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vecāku diena vidusskolā 02.03.2017. plkst. 09.48

7. martā Dundagas vidusskola aicina uz Vecāku dienu skolā.

Mazajā skolā vecāki varēs piedalīties 1.un 4. stundā, bet plkst.10.00 sākumskolas skolēni Dundagas pilī apmeklēs teātra izrādi.

Lielajā skolā notiks atklātās stundas:

1. stunda — 8. a klasei bioloģijā,
2. stunda — 9. a klasei ķīmijā,
3. stunda — 11. klasei fizikā,
4. stunda — 5. b klasei matemātikā.

Pēc stundām, līdz plkst.18.30, vecākiem būs iespēja satikties un pārrunāt interesējošus jautājumus ar mācību priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem.


Mazirbes skolā 01.03.2017. plkst. 09.21

Februāra sākumā Mazirbes skolā notika matemātikas nedēļu noslēguma pasākums. Gatavojoties pasākumam skolēniem iepriekš bija jāveic dažādi uzdevumi saistībā ar matemātiku un skaitļiem — saistībā ar sadzīvi. Piemēram, bija jādodas pastaigā pa veco mazbānīša dzelzceļa vietu un jānoskaidro, kad būvēts dzelzceļš, ejot uz Mazirbes jūrskolu, kad atklāta jūrskola un kādas profesijas tur varēja apgūt. Pasākumā matemātikas skolotāja Teiksma Pobuse stāstīja un rādīja attēlus par Dāniju, par ko skolēniem bija dažādi jautājumi. Tāpat  bija jārisina dažādas mīklas, tautasdziesmas un atjautības uzdevumi saistībā ar skaitļiem un rēķināšanu, kā arī jāveic eksperimenti.

Martā skolā  iestudēsim pasaku «Cik dzērvēm kāju» un gatavosim dažādus telpu noformējumus Teātra dienai, kas notiks 13. aprīlī. Savukārt tie, kam patīk sports, gatavojas basketbola sacensībām.


Vecākiem par «zilo vali» 28.02.2017. plkst. 16.25

Pašlaik bērnu vidū aktuāla kļuvusi kustība sociālajos tīklos, lai provocētu bērnos paškaitējošu uzvedību un domas par pašnāvību. Šādas kustības ir bīstamas tiem bērniem, kas ikdienā jūtas atstumti, vientuļi un vēlas būt piederīgi kādai grupai, saņemt novērtējumu. Pārsvarā šādas kustības notiek interneta vidē un mobilo telefonu lietotnēs, īpaši populāra ir programma WhatsApp. Iesaistoties kādā no šīm kustībām, bērni saņem virkni uzdevumu, kuru mērķis ir bērnu mudināt darīt sev pāri, sazināties ar līdzīgi domājošiem vienaudžiem, atsvešināties no tuvākajiem cilvēkiem, ģimenes. Bērniem jāveic dažādi  dzīvībai un veselībai bīstami uzdevumi. Šādas kustības definē kā spēles ar vairākiem līmeņiem. Pēdējā līmenī bērnus aicina izdarīt pašnāvību.


Projektu nedēļa vidusskolā 20.02.2017. plkst. 13.29

Šonedēļ Dundagas vidusskolas 5.–9. klašu skolēni piedalās projektu nedēļā. Šī gada tēma ir «Veselīgs. Dzīvesveids. Uzturs. Es». Trīs dienas jaunieši darbosies darbnīcās, lai papildinātu zināšanas par veselīgu ēdienu, ķermeņa kopšanu, zobu veselību, klausīsies lekcijas, notiks arī tikšanās.


Skanīgs sasniegums! 16.02.2017. plkst. 09.27

Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēknis Niklāvs Neimanis tajā ieguva augsto otro vietu. Apsveicam Niklāvu, viņa skolotāju Lindu Pavlovsku-Dišleri un koncertmeistares Daigu Rūtenbergu un Daci Šmiti!


Februārī bērnudārzā «Kurzemīte» 01.02.2017. plkst. 12.05

Pirmsskolas izglītības iestādē «Kurzemīte»  turpinās ekoskolas projekta «Ēdam atbildīgi» aktivitātes. Februārī bērni apgūs pašapkalpošanās iemaņas — paši izvēlēsies sev vajadzīgo ēdiena daudzumu. Par projekta finansējumu iegādāsies speciāli bērniem paredzētus traukus.

No 20. līdz 24. II Dzimtās valodas nedēļā notiks izstāde «Skanīgā valodiņa». Vecāki un pedagogi ieklausīsies  bērnu valodā un apkopos skanīgākos un interesantākos teicienus, no kuriem veidos plakātus izstādei.

21.  II Folkloras dienas koncerts «Es varu». Bērni ar vecāku un pedagogu palīdzību sagatavos  dažādu folkloras žanru  priekšnesumus.

Valodas nedēļa noslēgumā notiks lekcija vecākiem par grāmatu lasīšanas nozīmi bērna attīstībā un valodas bagātināšanā, bet 23. un 24. II vecāki aicināti apmeklēt atvērto durvju dienu, kurā vecāki varēs vērot  dažādas  bērnudārza «Kurzemīte» nodarbības.


Dundagā pārbaudīja publisko ēku ekspluatācijas drošumu 31.01.2017. plkst. 13.14

Pagājušajā nedēļā Būvniecības valsts kontroles  biroja darbinieki pārbaudīja publisko ēku ekspluatācijas drošumu Dundagas pilī un vidusskolā.


Vidusskolā viesojas ārsts Gundars Kuklis 31.01.2017. plkst. 11.57

2. II Dundagas vidusskolā viesosies ārsts Gundars Kuklis.

Gundars Kuklis gan skolēniem, gan pieaugušajiem saprotami un interesanti stāsta savā pediatra praksē gūto pieredzi par bērnu garīgo, fizisko un emocionālo veselību. Ārsts jau vairāk nekā 70 Latvijas skolās ir paviesojies ar lekcijām, piedalījies intervijās, raidījumos Latvijas radio un televīzijā.


Profesiju diena Mazirbes skolā 30.01.2017. plkst. 14.47

19. I Mazirbes internātpamatskolā notika Profesiju diena. Profesiju diena ir ikgadējs pasākums, lai mudinātu skolas audzēkņus domāt par  savu turpmāko nodarbošanos gan pašiem, gan iedvesmojoties no dažādu profesiju pārstāvjiem, kuri ir aicināti jauniešiem pastāstīt par savu nodarbošanos.


Jauniešu dienā uz Nīcu! 24.01.2017. plkst. 14.06

28. I Dundagas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes jaunieši jau otro gadu piedalīsies Nīcas Jauniešu centra organizētajā Jauniešu dienā. Šī gada tēma ir «Gadsimta balle Nīcā».

Lai pienācīgi sagatavotos ballei, katrai komandai pirms tās jāsagatavo mājas darbs. Dundagas jauniešu mājas darba tēma ir valsis. Dienas gaitā plānoti dažādi izklaidējoši un izglītojoši notikumi. Ciemos aicināti ap 300 jauniešu no visas Latvijas.


Apsveicam Dundagas mūziķus! 19.01.2017. plkst. 16.03

17. I Rojas mūzikas skolā notika Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas «Vokālā mūzika — Kora klase» audzēkņu valsts konkursa II kārta.

Dundadznieki labākie tautas bumbā 17.01.2017. plkst. 08.41

11. I Talsu novada atklātajā skolēnu olimpiādē tautas bumbā zēniem 12 skolu konkurencē 1. vietu izcīnīja dundadznieki. Apsveicam zēnus un viņu skolotājas Gundegu Lapiņu un Unu Silu!


1 ... 3 4 5 ... 18