Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vāksim nolietotas elektroiekārtas! 05.02.2015. plkst. 12.10

Līdz 31. III izglītības iestādes var pieteikties konkursā «Tīrai Latvijai!».

Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu vākšanas konkursu rīko «Zaļā josta», a/s BAO un Valsts izglītības satura centrs, un tā mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par elektroiekārtu atkritumu kaitīgo ietekmi uz vidi un apvienot spēkus, lai mazinātu vides piesārņojumu ar bīstamiem atkritumiem.

Lai pieteiktos konkursam, izglītības iestādēm jāreģistrējas «Zaļā josta» interneta lapā www.zalajosta.lv izveidotajā konkursa elektroniskajā pieteikuma formā. Konkursā aicinātas iesaistīties Latvijas pirmsskolas, vispārējās, profesionālās, interešu un augstākās izglītības iestādes.

«Zaļā josta» sadarbībā ar a/s «Latvijas valsts meži» un «Mammadaba» papildus izsludinājusi   fotokonkursu «Mans briesmīgākais elektro atradums» mežā. Darbi jāiesūta līdz 20. IV elektroniski uz e-pastu tirailatvijai@zalajosta.lv, pavadvēstulē norādot audzēkņa — fotogrāfa — vārdu, uzvārdu, vecumu, klasi, mācību iestādi un īsu attēla aprakstu, ieskaitot tā atrašanās vietu un uzņemšanas datumu.

Laima Kubliņa, SIA «Zaļā josta» mārketinga vadītāja

Papildinformācija: Ilze Liepa–Balode, «Zaļā josta» projektu direktore, tālr. 67808112, e-pasts konkurss@zalajosta.lv, www.zalajosta.lv

 

Atslēgvārdi
kārtība, daba
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com