Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Stafetes skrējiena «Sirdspuksti jūrai» dalībnieku skrējiena kārtība 28.08.2014. plkst. 16.40

30. VIII notiks stafetes skrējiens «Sirdspuksti jūrai» maršrutā Dundagas novada robeža—Dundaga—Mazirbe—Kolka.

1. Stafetes skrējiens sāksies pie Dundagas novada robežas zīmes ceļa posmā Talsi–Dundaga.
Skrējiena sākums plkst. 15.00. Pulcēšanās izbraukšanai uz starta vietu plkst. 14.45 laukumā pie Dundagas pils.
2. Stafetes posma Dundaga—Neveja—Mazirbe dalībnieki pulcējas laukumā pie Dundagas pils plkst. 16.00.
3. Stafetes posma Mazirbe–Kolka dalībnieki pulcējas pie Mazirbes ap plkst.18.45.
4. Plkst. 20.45. visi skrējēji aicināti sapulcēties Kolkasragā skrējienam gar jūras krastu uz pasākuma vietu jūrmalā pie Kolkas tautas nama.
 
 

 

 

1. Dundagas novada robeža–Dundaga (pulcēšanās plkst. 14.45 laukumā pie Dundagas pils, skrējiena sākums plkst. 15.00)

1. Smaida Šnikvalde 5. Zane Grīnīte 9. Daina Miķelsone
Jānis Miķelsons
Rūdolfs Miķelsons
Agate Miķelsone
13. Baiba Dūda
Laura Dūda
2. Guntis Pirvits
Rainers Pirvits
Elizabete Pirvite
6. Rudīte Baļķīte 10. Ieva Legzdiņa
Ivars Grahoļskis
 
3. Evelīna Malvīne Pirvite 7. Dženeta Zumberga 11. Ilze Pirvite  
4. Artūrs Šnikvalds 8. Anete Savicka 12. Santa Sula
Alise Sula
 

2. Dundaga–Neveja–Mazirbe (pulcēšanās plkst. 16.00 laukumā pie Dundagas pils)

14. Dāvis Vērdiņš
Iveta Vērdiņa

20. Guntars Sils

26. Kārlis Bogdans

Rūta Freimute

32. Elza Klēvere

15. Viola Reboka

21. Una Sila

27. Jānis Artis Simsons

33. Māra Sila

16. Zane Malka

22. Endijs Landmanis

28. Patrīcija Stare

34. Kristians Ozols

17. Janeks Jasjukevičs

23. Ritvars Petrovics

Sondra Kanneniece

29. Elīza Sakniņa 35. Niklāvs Aksels
Balmanis

18. Aleksis Rozenbergs

24. Ilze Petrovica

Ilva Kalmane

Mudīte Helviga

Ģirts Petrovics
Samanta Petrovica

30. Andris Bolšings

 
19. Dita Sila

25. Jānis Ķēniņš

Raimonds Kalmanis

31. Edgars Bolšings  

3. Mazirbe–Kolka (pulcēšanās ap plkst.18.45 pie Mazirbes)

36. Matīss Kardelis

41. Kristaps Laukšteins

46. Toms Tindenovskis

51. Salvis Gološinskis
Agris Ernštreits

37. Raitis Blūmentāls

42. Janeks Bite

47. Rebeka Mauriņa

Līna Perepečina

52. Jānis Dambītis

38. Mārtiņš Blūmentāls

43. Elvijs Muņķevics

48. Oskars Kučers

 

39. Ģirts Treinovskis

44. Jānis Zvirbulis

49. Oskars Sproģis

 

40. Aleksis Dēvits

45. Kristers Soja

50. Pauls Budovskis

 

4. Kolkasrags–Kolkas Tautas nams (pulcēšanās plkst. 20.45 Kolkasragā)

Skrien visi dalībnieki.

 

Neskaidrību gadījumā zvanīt Smaidai pa tālruni 22021270.

 

Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com