Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Stafetes skrējiena «Sirdspuksti jūrai» dalībnieku skrējiena kārtība 28.08.2015. plkst. 14.40

29. VIII notiks stafetes skrējiens «Sirdspuksti jūrai» maršrutā Dundagas novada robeža — Dundaga — Mazirbe — Kolka.

1. Stafetes skrējiens sāksies pie Dundagas novada robežas zīmes ceļa posmā Talsi–Dundaga.
Skrējiena sākums plkst. 16.00. Pulcēšanās izbraukšanai uz starta vietu plkst. 14.50 laukumā pie Dundagas pils.
2. Stafetes posma Dundaga — Neveja — Mazirbe dalībnieki pulcējas laukumā pie Dundagas pils plkst. 16.00.
3. Stafetes posma Mazirbe — Kolka dalībnieki pulcējas pie Mazirbes (laiks tiks precizēts).
4. Plkst. 20.45. visi skrējēji aicināti sapulcēties Kolkasragā skrējienam gar jūras krastu uz pasākuma vietu jūrmalā pie Kolkas tautas nama.
 
 

 

1. Dundagas novada robeža – Dundaga (pulcēšanās plkst. 14.50 laukumā pie Dundagas pils, skrējiena sākums plkst. 16.00)

1. Smaida Šnikvalde

5. Rudīte Baļķīte

Inta Grīnīte

Inga Apškrūma

9. Ieva Legzdiņa
Emīls Silmanis
13. Gunārs Laicāns
2. Guntis Pirvits

Malvīne Evelīna Pirvite 

Rainers Pirvits

Elizabete Pirvite             

6. Zane Grīnīte

Rafaels Dambergs

10. Toms Dambergs  
3. Didzis Kokorevičs 7. Modris Geršmanis

11. Ilze Pirvite

Linda Pirvite

 

4. Anžela Lepere

Rūdolfs Miķelsons

8. Kārlis Bogdans 12. Santa Sula

Alise Sula

Guntis Sula
 

2. Dundaga–Neveja–Mazirbe (pulcēšanās plkst. 16.00 laukumā pie Dundagas pils)

14. Aleksis Ernests Dēvits

20. Janeks Jasjukevičs

26. Kārlis Alksnis

15. Aleksis Rozenbergs

21. Ilze Petrovica

Ilva Kalmane                    

Mudīte Helviga

Dace Bumbiere

Iveta Bumbiere                  

Kristīne Bumbiere

Jānis Kviesis 

27. Adrians Beņislavskis

16. Raivis Daniels Cīrulis

22. Jānis Ķēniņš

28. Alise Jurča

17. Matīss Kardelis

23. Raimonds Kalmanis

29. Elīza Gerdiņa

18. Niklāvs Aksels Balmanis

24. Edgars Kārklevalks

30. Ģirts Treinovskis

19. Zane Malka

25. Lana Kārklevalka

Kristians Gavars

 

3. Mazirbe–Kolka (pulcēšanās laiks tiks precizēts)

31. Agnese Bērzkalne

36. Kristians Ozols

41. Janeks Bite

32. Patrīcija Stare

37. Raitis Blūmentāls

42. Jānis Zvirbulis

33. Evelīna Ķiršakmene

38. Mārtiņš Blūmentāls

43. Jānis  Čačis

Edijs Pagils

34. Inese Ķiršakmene

39. Kārlis Blūmentāls

44. Marta Muņķevica

Kristīne Stumbra

35. Vilnis Iesalnieks

40. Andis Rūdolfs Remess

 

4. Kolkasrags–Kolkas Tautas nams (pulcēšanās plkst. 20.45 Kolkasragā)

Skrien visi dalībnieki.

 

Neskaidrību gadījumā zvanīt Smaidai pa tālruni 22021270.

 

 

Atslēgvārdi
sports, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com