Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Projektu konkurss «Videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanas pasākumi» 24.11.2014. plkst. 17.56

Latvijas vides aizsardzības fonds izsludina projektu konkursu vadlīnijas «Atbildīgs dzīvesveids» aktivitātē «Videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanas pasākumi» finansējuma saņemšanai 2015. gadā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kuri veicina sabiedrības vides izglītību un audzināšanu.
Konkursā atbalsta akcijas, kampaņas, nacionālus vai reģionālus publiskus pasākumus, kuros prioritāri atspoguļo un aktualizē jautājumus par sabiedrības vides apziņas veidošanu un zaļā dzīvesveida daudzināšanu.

Projekta iesniedzējs var būt Latvijas Republikā reģistrēta biedrība vai nodibinājums.
Konkursā pieejamais finansējums no fonda līdzekļiem ir 80 000 €. No fonda prasītais maksimālais finansējums vienam projektam ir 10 000 €. Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2014. gada 1.–12. decembris. Iesniegums, noformēts atbilstoši konkursa nolikuma prasībām, jāiesniedz Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijā Rīgā, Eksporta ielā 5, LV-1010, personīgi darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, sūtot ierakstītā vēstulē pa pastu vai elektroniskā dokumenta veidā.

Elektroniski projektu konkursu nolikumi un iesnieguma veidlapas pieejamas Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas interneta lapā www.lvafa.gov.lv

Sīkākas ziņas par konkursu pa tālruņiem 67503322, 67503323 vai  e-pastu lvafa@lvafa.gov.lv.

Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com