Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Latvijas Valsts mežu» atbalsts kultūras programmām 02.03.2016. plkst. 10.26

Kurzemes plānošanas reģions izsludina pieteikšanos Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas ««Latvijas Valsts mežu» atbalsts kultūras programmām reģionos» atbalstītajai Kurzemes kultūras programmai.

Tās mērķis ir veicināt kultūras pieejamību sabiedrībai, finansiāli atbalstot reģionālās un vietējās nozīmes kultūras projektus, kas paredz bagātināt Kurzemes kultūrtelpu ar kvalitatīvām kultūras aktivitātēm, sekmēt Kurzemes reģiona atpazīstamību un nodrošināt Kurzemes vēsturisko kultūrtelpu unikalitātes un lokālās vides un mantojuma savdabības saglabāšanu, attīstību un popularizēšanu.

Projektu finansēšanai ir piešķirti 75 000 €. Konkursā atbalstu var saņemt kultūras projekti, kurus plānots īstenot no 2016. gada 1. maija līdz 31. decembrim.

Valsts kultūrkapitāla fonda apstiprinātās ekspertu komisijas sastāvā ir Ieva Rubeze, Margarita Marcinkēviča, Krista Kalnarāja, Inga Brūvere, Iliāna Veinberga un Jānis Birģelis.

Kultūras programmas projektu konkursa pieteikuma veidlapa un nolikums pieejams Kurzemes plānošanas reģiona interneta interneta lapā www.kurzemesregions.lv, kā arī VKKF interneta lapā www.vkkf.lv.

Skaidrojumus par konkursu un nolikumu var saņemt pie Kurzemes kultūras programmas projekta vadītājas, zvanot pa tālruni 63322371 vai 29110981, vai elektroniski, rakstot uz e-pastukultura@kurzemesregions.lv.

Pieteikumus Kurzemes kultūras programmas konkursā Kurzemes plānošanas reģions pieņem līdz 31. III plkst. 12.00 (vai sūtot pa pastu — līdz 26. martam (pasta zīmogs). 

Otrdien, 8. III, plkst. 10.00 Kuldīgas Mākslas namā, Kuldīgā, 1905. gada ielā 6, notiks informatīvais seminārs potenciālajiem projektu iesniedzējiem par Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF)  un Kurzemes kultūras programmas 2016. gada projektu konkursu nosacījumiem un atbalstāmajām aktivitātēm. Aicinām  visus interesenti, kas plāno sagatavot projektu pieteikumus iesniegšanai! Semināru vadīs VKKF direktors Edgars Vērpe, semināra ilgums — 2 stundas.
Papildu informācija pieejama, sazinoties ar Kuldīgas novada Kultūras nodaļas vadītāju Daci Reinkopu  pa tālruni 29110981 vai elektroniski dace.reinkopa@kuldiga.lv.

Pietiekties semināram pa e-pastu: dace.reinkopa@kuldiga.lv.


Avots: http://www.kurzemesregions.lv

Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com