Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Žurnālistikas nometne jauniešiem 05.06.2017. plkst. 08.52

Jauniešu organizācija Avantis aicina līdz 9. jūlijam  jauniešus pieteikties starptautiskajai mediju nometnei «Young Media Sharks» http://youngmediasharks.eu/.

Jauniešus izvērtēs pēc radošā uzdevuma un motivācijas. Nometne notiks no 8. līdz 14. augustam Kuldīgā.  Tajā 50 spējīgākie un visvairāk motivētie jaunieši no Baltijas nedēļas garumā gūs unikālas zināšanas un praktiskās iemaņas labāko Vācijas, ASV, Ukrainas, Igaunijas un Latvijas mediju speciālistu pavadībā.


Bērnu riteņbraukšanas sacensībās 05.06.2017. plkst. 08.14

3. jūnijā plkst.13.00 Dundagas parkā bērnu riteņbraukšanas sacensība pulcēja 40 dalībniekus.

Līdz pat noslēgumam trasē īsts sacensību gars bija ne vien pašiem dalībniekiem, bet arī viņu vecākiem. Katrs sacensību dalībnieks saņēma gardas balvas no Skrīveru saldumiem, savukārt pirmo trīs vietu ieguvēji katrā vecuma grupā — kausu, medaļu un diplomu.


Kā lielos iecirkņos skaita balsis 02.06.2017. plkst. 12.05

Latvijas Radio stāsta, kā lielos iecirkņos apkopo rezultātus: «Iepriekš rezultātu apkopošana vidēji lielā iecirknī prasīja gandrīz dienu. Nu šis process aizņem krietni mazāk laika, jo balsis cilvēku vietā skaita speciāla datorprogramma. Par to, kā notiek vēlēšanu rezultātu apkopošana ar latviešu radīto programmu «Balss», interesējās Zane Mače».

Šo paņēmienu nu jau vairākus gadus lieto arī mūsu iecirknī Dundagas pilī.


Radioraidījums aicina iepazīt Slīteri un Dundagu 02.06.2017. plkst. 10.02

Izskanējis «Latvijas Radio 1» raidījums «Kā labāk dzīvot», kas tiešraidē no Dundagas aicināja  doties iepazīst Slīteri un Dundagu.

http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/ka-labak-dziivot/tiesraide.-dodamies-iepazit-sliteri-un-dundagu.a87289/

 

Noklausīties raidījuma ierakstu: mms://ier-w.latvijasradio.lv/pppy?20170602A090700100000.


«Kurzemes TV» sižets par grāmatas «Diždundaga» atvēršanu 01.06.2017. plkst. 16.55

27. maijā,  dundadzniekus uz atvēršanas svētkiem aicināja grāmatas «Diždundaga. Apcerējumi par Dundagas novadu» radošā komanda. Monogrāfiskais rakstu krājums tapis Latvijas Universitātes profesores Janīnas Kursītes vadībā, grāmatu izdod apgāds «Zinātne».

«Kurzemes TV» ir sagatavojusi sižetu par grāmatas «Diždundaga» atvēršanu.


Dins Vecāns ar projektu «Apskrien Latviju» tuvojas Dundagas novadam» 01.06.2017. plkst. 16.35

Sagaidot Latvijas simtgadi, arhitekts un garo distanču skrējējs Dins Vecāns kopš 18. maija devies izaicinājuma pilnā izturības skrējienā apkārt Latvijai.

Tuvākajās dienās viņš ar projektu «Apskrien Latviju!» šķērsos Dundagas novadu, tāpēc aicinām pievienoties skrējienam, izaicinot pašiem sevi, izbaudot Latvijas dabu un atbalstot Dinu skrējienā. Par precīzu Dina atrašanos gādā Mapon, nodrošinot GPS izsekošanu, tāpēc jebkurš interesents ir aicināts apmeklēt interneta vietni  https://www.mapon.com/apskrien-latviju/ , lai tiešsaistē sekotu līdzi precīzai Dina atrašanās vietai, kā arī dalībnieku ērtībām būtu iespēja izvēlēties sev ērtāko laiku un vietu, kur pievienoties skrējienam.


Skolēnu darbs vasarā 01.06.2017. plkst. 14.01

Šodien pašvaldība noslēdza pirmos darba līgumus ar skolēniem par darbu  vasaras brīvlaikā. Pašvaldība skolēnu vasaras brīvlaikā nodrošinās  darba iespējas 30 novada skolēniem: Dundagā — 22, Kolkā — 8. Jauniešus galvenokārt nodarbinās teritoriju un telpu uzkopšanā, ravēšanā,  zāles pļaušanā, un citos līdzīgos darbos.


Paldies Dundagas jauktajam korim! 01.06.2017. plkst. 13.37

Latvijas Nacionālais kultūras centrs pateicas Dundagas jauktajam korim par dalību  XXVI vispārējo latviešu dziesmu un XVI deju svētku ieskaņu koncertā Talsos 27. maijā.


«Kurzemīte» — čempioni makulatūras vākšanā! 01.06.2017. plkst. 13.24

Paldies visiem, kuri palīdzēja mums savākt tik daudz makulatūras un rezultātā izglābt 95 kokus!  Pirmsskolas izglītības iestādes «Kurzemītes» kolektīvs saka īpašu paldies Dundagas novada domes priekšsēdētājam Gunāram Laicānam!

 Mobilais mamogrāfs Dundagā 01.06.2017. plkst. 13.21

3. jūlijā Dundagā pie Veselības centra Pils ielā 6 ieradīsies «Veselības centrs 4» mobilais mamogrāfs. Aicinām sievietes izmeklēt krūtis!


Dārza darbi bērnudārzā 31.05.2017. plkst. 14.18

Pirmsskolas izglītības iestādē «Kurzemīte» šovasar audzēs dažādus dārzeņus un puķes, lai bērni uzzinātu  kā tie izaug no sēkliņas līdz ēdamam dārzenim. Tas būs turpinājums aprīlī «Saulītes» grupas aizsāktajam projektam «Audzēsim paši».

Visu pavasari paši mazākie  bērnudārznieki iepazina dažādas sēklas,  dabas apstākļu ietekmi un nozīmi, lai no mazas sēkliņas izaugtu garšīgi un veselīgi dārzeņi. Paši sēja vecāku vai omīšu un opīšu dārzos izaudzētās
sēklas, paši audzēja un pārstādīja dēstus, un nu tie ir izstādīti ārā dārza kastēs.


Pārrunājiet ar bērniem, kā droši pavadīt vasaru! 31.05.2017. plkst. 11.51

Katru gadu skolēni ar nepacietību gaida silto laiku un vasaras brīvlaiku, kas nav iedomājams bez atpūtas pie dabas, peldēšanās, ugunskuru un grilu kurināšanas, pastaigām mežā vai parkā, kā arī, protams, bez ogošanas vai sēņošanas. Lai šajā vasarā nenotiktu traģiski nelaimes gadījumi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests atgādina vairākus drošas vasaras pavadīšanas pamatprincipus.


1 ... 3 4 5 ... 173