Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Es vēlos mājās pārnākt...» 04.10.2013. plkst. 14.37

«Es vēlos mājās pārnākt…» jeb Ko zinām un nezinām par Arvīdu Blūmentālu jeb Krokodilu Hariju. Pasākums Dundagas pilī tieši Arvīdos — 10. X plkst. 15.00.

Programmā:

  • tikšanās ar Arvīda draugiem, kas bija kopā ar viņu pēdējos dzīves gados;
  • tikšanās ar pasaules apceļotājiem — motobraucējiem, kas viesojušies «Krokodilu ligzdā»;
  • Anša Epnera filma «Austrālijas sirdsakmens».

Priecāsimies, ja atnāksiet!


Kurzemes NVO atbalsta centrs uzsāk aptauju Kurzemes iedzīvotājiem «Tava sabiedriskā aktivitāte» 04.10.2013. plkst. 11.23

Kurzemes NVO atbalsta centrs uzsāk aptauju Kurzemes iedzīvotājiem «Tava sabiedriskā aktivitāte», lai noskaidrotu vai un kāpēc cilvēki iesaistās vai neiesaistās dažādās aktivitātēs ārpus sava pamatdarba vai mācībām.

Aptauja ilgs līdz 28. X, un tās beigās 3 dalībnieki varēs laimēt žurnāla «IR» abonementu 3 mēnešiem. Anketu var aizpildīt anonīmi vai norādot savu vārdu un kontaktinformāciju.

Aptaujas datus apkopos, šķiros Kurzemes novadu griezumos un pēc tam arī publiskos.


Lauku atbalsta dienests oktobra nogalē sāks izmaksāt platību maksājumu avansus 04.10.2013. plkst. 11.11

Oktobra pēdējā nedēļā sāks lauksaimniekiem izmaksāt maksājumus mazāk labvēlīgo apvidu atbalstam, bet novembrī — vienotā platību maksājuma un bioloģiskās lauksaimniecības atbalsta avansus.

LAD ir sagatavojis platību maksājumu grafiku līdz 2013. gada beigām.

Pēc noteiktās atbalsta izmaksas kārtības avansus izmaksā par pieteikumiem, kam ir pabeigtas visas administratīvās un fiziskās kontroles. Tāpēc pieteikumu administrēšanas laiku būtiski ietekmē lauksaimnieku precizitāte, deklarējot apsaimniekotās platības, un gadījumos, kad konstatē neprecizitāti, to atrisināšana.


Aicinām līdzdarboties plānošanas darbnīcās 8. un 9. X, lai kopīgi domātu par novada nākotni 04.10.2013. plkst. 10.45

Aicinām līdzdarboties plānošanas darbnīcās 8. un 9. X, lai kopīgi domātu par novada nākotni.

Dundagas novada pašvaldība turpina darbu pie Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Attīstības programmas izstrādes. 24. un 25. IX norisinājās pirmās plānošanas darbnīcas. Liels paldies visiem tiem vairāk nekā 60 cilvēkiem, kas piedalījās plānošanas darbnīcu pirmajā kārtā, daloties ar savu radošo enerģiju un strādājot pie novada vīzijas, novada galveno jomu izvērtējuma un problēmu analīzes. Visi materiāli jau tagad apkopo, un drīzumā tie būs pieejami arī pašiem dalībniekiem un citiem interesentiem.


Dundžiņi dejo Taganrogā 04.10.2013. plkst. 08.32

«Dun–Dang» dejotāji no 10. līdz 14. IX piedalījās Starptautiskā tautas mākslas festivālā Taganrogā, Krievijā. Iespaidos dalās kolektīva vadītāja Dace Treinovska.

Par iespēju aizbraukt uz festivālu Rostovā pie Donas pavēstīja mana bijusī pasniedzēja Janīna Martinsone. Tas, ko sākumā uztvēru kā joku, izvērtās nopietnībā. Liels paldies pašvaldībai par finansiālo balstīšanu un Ievai un Gitai par milzīgo darbu, gādājot vīzas! Uz vietas visus izdevumus sedza rīkotāji. Pavisam aizbraucām 22 — jaunieši un daži seniori.


Kokļu mūzika Kolkā 03.10.2013. plkst. 10.52

11. X plkst. 15.00 Kolkas tautas namā kokļu mūzikas koncerts.

Piedalās Rīgas skolēnu pils koklētāju ansambļa «Austriņa» jaunākā grupa, vadītāja Iveta Tauriņa, un Dundagas Mākslas un mūzikas skolas Kolkas mūzikas nodaļas koklētāju ansamblis, vadītāja Dzintra Tauniņa. Ieeja brīva.


Visi sēnēs 03.10.2013. plkst. 10.39

Rudens ir sēņu laiks. Kad kartupeļi novākti, labība nokulta, prāts tā vien nesas paņemt grozu un doties uz sev vien zināmām labajām sēņu vietām.

Aicinām visus sēņu mīļotājus sestdien, 5. oktobrī plkst. 10.30 Dundagas pils mazajā zālē uz Sēņu semināru. Semināra pirmajā daļā Dabas muzeja Botānikas nodaļas vadītāja Inita Dāniele, zinošākā sēņu speciāliste Latvijā, pastāstīs par sēņu iedalījumu, par to, kādas pazīmes jāņem vērā to atpazīšanā, atbildēs uz jautājumiem. Ja dalībnieki būs groziņā paņēmuši līdz sev nezināmās sēnes, lektore palīdzēs atpazīt arī tās.

Semināra otrajā daļā pēc kafijas un smalkmaizītēm brauksim uz mežu, staigāsim, lasīsim groziņos visu, ko pazīstam un nepazīstam.


Nāc dziedāt! 03.10.2013. plkst. 10.38

Dundagas jauktais koris aicina: «Nāc dziedāt!»

Kora mēģinājumi notiek Dundagas pilī pirmdienas vakaros no plkst. 19.00.

Ja gribi pievienoties, sazinies, vai vienkārši atnāc!
«Hāgenskalna muzikanti» 03.10.2013. plkst. 10.33

5. X plkst. 14.00 Kolkas tautas namā muzicēs «Hāgenskalna muzikanti».

Ieeja Ls 2,00, pensionāriem un invalīdiem bez maksas.Novada plānošanas dokumenta izstrāde 09.09.2013. plkst. 09.31

Pašvaldība turpina aizsākto Dundagas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas plānošanas procesu.

Izstrādājot Dundagas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju un attīstības programmu aicinām sabiedrības pārstāvjus līdzdarboties organizētajās plānošanas darbnīcās, izteikt savu viedokli publiskās apspriešanas laikā, piedalīties organizētajās sabiedriskajās apspriedēs un izteikt savus priekšlikumus vai iebildumus iedzīvotāju aptaujā.


Seminārs par eiro ieviešanu 28.08.2013. plkst. 13.19

10. X, plkst. 10.00 Dundagas pils Mazajā zālē informatīvs seminārs «Eiro ieviešana Latvijā».

Lektori no Finanšu ministrijas Eiro biroja.


Komentāri: 2

Olimpiskā diena mūsu novadā 28.08.2013. plkst. 11.43

27. IX astoņdesmit trīs Latvijas vietās notika Olimpiskā diena, arī Dundagas vidusskolā un Kolkas pamatskolā.


1 ... 160 161 162 163