Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Projektu konkurss «Videi draudzīga dzīvesveida popularizēšana» 26.01.2016. plkst. 09.26

Latvijas vides aizsardzības fonds izsludina projektu konkursu finansējuma saņemšanai 2016. gadā aktivitātē «Videi draudzīga dzīvesveida popularizēšana».

Konkursā atbalsta sabiedrības vides apziņu veidojošu un videi draudzīga dzīvesveida popularizējošas akcijas sabiedrības vides izglītībā, audzināšanā un vides aizsardzības problēmu aktualizēšanā un risināšanā. Neatbalsta teritoriju sakopšanas talkas, vides izglītības nometņu rīkošanu un izglītojošo semināru rīkošanu, izņemot gadījumu, kad izglītojošais seminārs ir vērtējams kā neatņemama akcijas sastāvdaļa.

Projekta iesniedzējs var būt Latvijas Republikā reģistrēta biedrība vai nodibinājums.

Kopējais pieejamais finansējums projektu konkursam ir 100 000 €.

Projekti jāiesniedz līdz 19. II.

Pēc konkursa prasībām noformēts iesniegums ir jāiesniedz Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijā Rīgā, Eksporta ielā 5, LV-1010, personīgi darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 vai sūtot ierakstītā vēstulē pa pastu, vai elektroniski kā ar drošu elektronisko parakstu parakstīts dokuments.

Projektu konkursa nolikums un tā pielikumi elektroniski ir pieejami Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas interneta lapas www.lvafa.gov.lv sadaļā – «Projektu konkursi», «Projektu konkursa nolikumi».

Sīkākas ziņas par konkursiem pa tālruni 67503322 vai pa e-pastu lvafa@lvafa.gov.lv.

Avots: Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija

Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com