Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Bērnu vides skolas nometne 27.06.2014. plkst. 09.55

No 28. VII līdz 3. VIII Bērnu Vides skolas vasaras diennakts nometne «Dabas spogulī lūkojoties».

Nometnē aicināti piedalīties zinātkāri un izzināt alkstoši 8 līdz 12 gadus veci bērni, kuri labprāt pavadītu aizraujošu nedēļu meža ielokā, pētot un atklājot dažādus dabas noslēpumus, mācoties savus atklājumus izteikt mākslas valodā, iegūstot jaunus draugus un vienkārši labi atpūšoties!

Nometnes laikā izzināsim dažādas dabas ekosistēmas — tādas kā mežs, pļava un purvs, darbosimies dažādās radošajās darbnīcās, kā arī spēlēsim spēles, sportosim, peldēsimies ezerā.
Nometne notiks no 28. jūlija līdz 3. augustam Ventspils novadā, Stiklu internātpamatskolā — ezeru, pļavu un mežu ielokā.
Biedrībai Bērnu Vides skola (http://www.videsskola.lv) ir ilggadēja pieredze vides izglītības nometņu organizēšanā. Esam organizējuši gan vasaras atpūtas nometnes «Lielā auss», gan nometnes dažādu vides izglītības projektu dalībniekiem. Mainījušies nometņu vadītāji un audzinātāji, bet nemainīgs palicis nometņu stils un orientēšanās uz vispusīgu un daudzveidīgu vides izzināšanu gan pētot, gan sajūtot ar dažādām maņām.
Uz nometni un atpakaļ varēs nokļūt ar organizatoru sarūpētu autobusu. Dalībnieki dzīvos 2 vai 3-vietīgās istabiņās. Visās istabiņās ir tualetes, kā arī pieejamas 2 koplietošanas dušu telpas.
Vietu skaits nometnē ierobežots. Nometni līdzfinansē Latvijas Vides aizsardzības fonds, tāpēc dalības maksa ir tikai 95 €. Pieteikuma veidlapu sūtīt uz e-pastu kaspars@videsskola.lv. Mob. tel. +371 22448413, Kaspars.

Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com