Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atklāts projektu konkurss «NVO projektu programma» 10.11.2014. plkst. 08.43

Sabiedrības integrācijas fonds izsludina trešo atklāto projektu iesniegumu konkursu Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.–2014. gada perioda programmas «NVO fonds» apakšprogrammā «Nevalstisko organizāciju projektu programma».

Programmas «NVO fonds» mērķis ir veicināt pilsoniskās sabiedrības attīstību Latvijā un stiprināt atbalstu sociālajam taisnīgumam, demokrātijai un ilgtspējīgai attīstībai.
Kopējais apakšprogrammā «Nevalstisko organizāciju projektu programma» pieejamais līdzfinansējums mikroprojektu iesniegumu trešajā konkursā ir 205 057 €, no tiem 168 579 € pieejami atbalsta jomā «Sociālā sektora aktivitātes» un 36 478 € atbalsta jomā «Vienotas sabiedrības veidošana» (t.sk. 95% veido Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta, bet 5% — Latvijas valsts budžeta finansējums).


Projektus var iesniegt Latvijas Republikā reģistrēta biedrība vai nodibinājums, kas atbilst šādiem nosacījumiem.

  1. Ir bezpeļņas organizācija; tā ir nodibināta, lai sasniegtu statūtos noteiktos mērķus, kam nav peļņas gūšanas rakstura; peļņu, kas gūta no biedrības un nodibinājuma veiktās saimnieciskās darbības, nesadala starp biedrības biedriem vai nodibinājuma dibinātājiem.
  2. Ir brīvprātīga personu apvienība, ko brīvprātīgi nodibinājušas un kurā brīvprātīgi darbojas fiziskas vai juridiskas personas.
  3. Nedarbojas tikai savās interesēs vai savu biedru komerciālajās vai profesionālajās interesēs; tās mērķis ir darboties plašākas sabiedrības labā, risinot jautājumus, kas saistīti ar atsevišķu iedzīvotāju grupu vai visas sabiedrības labklājību.
  4. Ir juridiska persona un darbojas saskaņā ar dibinātāju apstiprinātiem statūtiem.
  5. Tai ir noteikta organizatoriskā struktūra un izveidotas pārvaldes institūcijas; tā atskaitās par savu darbību saviem biedriem, dibinātājiem vai finansētājiem.
  6. Ir neatkarīga no publiskās pārvaldes institūcijām, politiskām partijām vai komerciālām organizācijām.

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2015. gada 5. I plkst. 18.00.


Projektu iesniegumus var iesniegt:

  • projekta iesnieguma veidlapu aizpildot un iesniedzot tiešsaistē SIF internetalapā. Lai pieteiktos veidlapas aizpildīšanai tiešsaistē, jāiesniedz SIF organizācijas atbildīgās amatpersonas parakstīta vienošanās divos eksemplāros par tiešsaistes izmantošanu. Vienošanās veidlapu var lejupielādēt no SIF interneta lapas sadaļas PROJEKTU KONKURSI – EEZ Finanšu instruments 2009–2014 — 3. atlase «Nevalstisko organizāciju projektu programma 2009-2014. Saņemto vienošanos SIF parakstīs no savas puses un nosūtīs atpakaļ kopā ar tiešsaistes piekļuves datiem;
  • personīgi vai sūtot pa pastu Sabiedrības integrācijas fondam, Brīvības iela 40–39 (6.stāvs), Rīga, LV-1050;
  • nosūtot elektroniska dokumenta formā uz e-pastu mic@sif.lv.

Jautājumus par projektu iesniegumu sagatavošanu lūdzam sūtīt pa e-pastu konkursi@sif.lv ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms projektu iesniegumu iesniegšanas termiņa beigām, norādot atsauci uz konkrēto projektu konkursu.


 No 10. XI līdz 12. XII notiks informatīvie semināri par projektu iesniegumu sagatavošanu gan Rīgā, gan reģionos. Par to norises vietu un laiku detalizētāka informācija būs SIF interneta interneta lapā.

Vairāk par programmu «NVO fonds» lasiet EEZ Finanšu instrumenta Latvijas interneta lapā vai  oficiālajā interneta lapā.

Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com