Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Piesakieties jauniešu izaugsmes forumam «Solis 2017»! 19.10.2017. plkst. 10.38

Biedrība «Latvijas Jauno zemnieku klubs» aicina jauniešus, kas tic saimniekošanas iespējām laukos un kas nebaidās uzņemties atbildību, būt radošiem un inovatīviem un līdz 22. oktobrim pieteikties jau sesto gadu rīkotajam jauniešu izaugsmes forumam «Solis 2017», kas notiks no 3. līdz 5. novembrim.

Jauniešu izaugsmes forums «Solis» izveidots, lai būtu par satikšanās un iedvesmošanās pasākumu apņēmīgiem jauniešiem, kam ir interese par Latvijas laukiem un reģionu attīstīšanu. Sešu gadu laikā ir pierādījies, ka jauniešos nerimst interese par uzņēmējdarbību laukos, domubiedru meklēšanu un biznesa ideju attīstīšanu.

Dalībnieki tiks iesaistīti radošajā darbnīcā par biznesa procesu, varēs diskutēt kopā ar Latvijā labi zināmu laiku ziņu vīru. Foruma ietvaros dosimies arī pieredzes apmaiņā uz tuvumā esošām saimniecībām, lai iepazītu vietējos ražotājus un saimniekus. Kopumā foruma trīs dienās dalībniekiem būs iespēja gan klausīties, gan jautāt, gan pašiem praktiski darboties un iesaistīties.

Neformālā vakara daļa paredzēta, lai dalībnieki atraisītos, parādītu savus talantus, smietos un aizvadītu vakaru uz pozitīvas nots! Forumam jau ierasts ir izveidojusies tradicionālā baumu kaste, kurā dalībnieki dzen jociņus viens par otru, un brokastu laikā organizatoru pārstāvji ar šiem jokiem iesilda jauniešus produktīvai dienas programmai ar viņu pašu radīto humoru. Neiztrūkstoši ir dažādi priekšnesumi, naksniņas un latviešu dejas.

Mūsu mērķis ir šīs trīs dienas aizvadīt draudzīgā, iedvesmojošā un uz sadarbību orientētā atmosfērā. Katra jaunieša ideja ir uzklausīšanas vērta. Daudziem jauniešiem trūkst pārliecības, grūdiena un atbalsta. Mēs cenšamies būs tā roka uz pleca, kura dod sajūtu, ka mūsu ir daudz. Tādu lauku entuziastu un lauksaimniecības mīļu ir daudz.

Reģistrācijas formu meklēt Facebook lapā @solis2017. Nebaidies uzdrīkstēties un piesakies! Forums norisinās no 3. līdz 5. novembrim Ventspils novada Popes pagasta viesu namā «Dekšņi».

Liene Ekša
«Latvijas Jauno zemnieku kluba» izpilddirektore

Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com